انواع زیتون شور کامروز

هر آنچه که باید درمورد زیتون کامروز بدانیم:

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با یکی دیگر از محصولات کامروز که محصولی بسیار پر خاصیت و مفید است، توضیح دهیم. در واقع زیتون شور کامروز یکی از بهترین محصولات این برند است که به صورت های مختلفی عرضه می گردد.

زیتون دارای خواص جذاب و ویژه ی خود است که می تواند خواندن خواص آن برای هر فردی جذاب و حائز اهمیت باشد. لذا بایستی بدانیم که زیتون میوه ای هسته دار از یک درخت است که قبل از پردازش تلخ بوده و عملاً برای انسان ها قابل استفاده نیست.

یکی از مهمترین روش هایی که برای شیرین ساختن زیتون استفاده می شود، به کار بردن سود یا آب آهک است. پس از اینکه زیتون را توسط سود و آهک تلخی زدایی کردند، سپس آن را درون آب نمک قرار می دهند تا بافت زیتون خراب نشده و بتواند ماندگاری بالایی داشته باشد.

جالب است بدانید که این روش که برای تلخی زدایی به کار برده می شود که هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و نمی تواند باعث ایجاد مسمومیت در انسان شود. سوالی که در رابطه با زیتون وجود دارد، این است که آیا زیتون کال و تلخ، سمی است یا خیر؟ بایستی بدانید که زیتون های کال و سبز هیچگونه مسمومیتی ایجاد نمی ‌کنند.

تلخی این میوه بهشتی ناشی از داشتن خواص بسیار مفیدی نظیر آنتی اکسیدان و غیره می باشد. به همین منظور از زیتون می ‌توان برای رفع بسیاری از بیماری ها استفاده نمود.

سوال دیگری که در رابطه با زیتون پرسیده می شود، این است که آیا زیتونی که هسته آن را از آن جدا ساخته اند، دارای خواص قبلی است یا خیر؟ باید بگوییم که به علت اینکه بافت زیتون در هنگام جداسازی هسته، هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

همچنان دارای خواص قبلی خود بوده و خارج ساختن هسته زیتون از آن نمی ‌تواند باعث کاهش خواص آنتی اکسیدانی آن شود. باید بدانید اینکه حتی تلخی زدایی توسط آهک و سود نیز از خواص این میوه بهشتی نمی‌کاهد.

همچنین زیتون زمانی که روغن گیری می شود نیز از خواص آن کم نخواهد شد. بلکه روغنی که از آن گرفته می شود نیز دارای خواص بسیار زیادی است.

زیتون کامروز
زیتون کامروز

طریقه ی تهیه ی زیتون شور کامروز:

 یکی از مهمترین روش هایی که برای تهیه زیتون شور استفاده می شود، خارج نمودن روغن از زیتون است. زمانی که روغن زیتون خارج می شود، زیتون آب نمک را بهتر جذب نموده و طعم بهتری نیز خواهد داشت.

بهترین روش برای روغن گیری زیتون تحت فشار قرار دادن آن است. یک زیتون رسیده و پر خاصیت دارای رنگی تیره مایل به بنفش است.

پس شما می توانید زیتون ها را از روی رنگ شان نیز قضاوت کنید. سوالی که پرسیده می ‌شود این است که آیا زیتون شور بسته بندی بهتر است یا فله؟ برخی ها اعتقاد دارند که زیتون شور فله دارای میکروب زیادی است و از خرید آن امتناع می ‌کنند. لذا حتی با اینکه قیمت زیتون شور فله مقرون به صرفه تر است، اما طرفداران کمتری دارد.

این باور، کاملاً غلط و نادرست است چرا که زیتون شور علیرغم داشتن خواص زیاد هیچ گونه میکروبی نداشته، زیرا سود و نمک موجود در این محصول مانع از رشد و تکثیر ارگانیسم ها در آن است. با این وجود بهتر است که شما زیتون شور های خود را از مرکزی تهیه نمایید که بسیار معتبر بوده و از بهترین و مرغوبترین نوع زیتون ها برای تولید آن استفاده نماید.

ما به شما برند کامروز را پیشنهاد می کنیم، این برند علیرغم داشتن کیفیت بالا، محصولات کاملا مقرون به صرفه ای را نیز ارائه می دهد. بایستی بدانید که زیتون های برند کامروز دارای درجه های مختلفی از کیفیت هستند.

ما در برند کامروز می توانیم زیتون درجه یک، زیتون ممتاز، زیتون ویژه و زیتون سوپر ویژه را نیز مشاهده کنیم که به ترتیب کیفیت آن ها افزایش می یابد. زیتون کامروز به صورت های مختلفی عرضه می گردد، به طوری که شما می توانید زیتون شیشه کامروز و همچنین زیتون پت کامروز را مشاهده نمایید.

زیتون های شیشه ای در ابعاد ۵۰۰ گرمی و ۷۵۰ گرمی عرضه می ‌شوند. همچنین ما زیتون های پت ۱۰ کیلو گرمی ساده ، زیتون های پت ده کیلو گرمی اسلایسی را می ‌توانیم از این برند مشاهده کنیم.

وزن خالص زیتون پت کامروز پنج و نیم کیلوگرم است. با توجه به افزایش حجم و وزن این محصول، ما کاهش قیمت ویژه ای را شاهد هستیم. این نوع محصول از برند کامروز بسیار مقرون به صرفه بوده و همه افراد می توانند آن را خریداری کنند.

زیتون شور کامروز
زیتون شور کامروز

ویژگی های مهم زیتون شور کامروز:

ماندگاری زیتون مانند سایر مواد غذایی نیست، چرا که شما می توانید آن را خریداری نمایید و تا مدت های طولانی از آن نگهداری کنید. علت دوام بالای زیتون کامروز نحوه ی تهیه، بسته بندی و نگهداری آن می باشد.

بایستی بدانید که زیتون شیشه کامروز می ‌تواند بهتر از زیتون پت کامروز نگهداری شود، زیرا شیشه می تواند مقاومت بالایی نسبت به نور و عوامل تخریب گر داشته باشد. چند ویژگی مهم که زیتون کامروز از آن بهره مند است را در ادامه خواهیم شناخت.

از آپشن های مهمی که خرید زیتون کامروز به شما عرضه می دارد، این است که شما به راحتی می توانید به سایت کامروز مراجعه نموده و انواعی از زیتون های کامروز را با بسته بندی های مختلف و طرح های متفاوت و همچنین قیمت های مختلف مشاهده نمایید.

لذا هر کدام از محصولات را که بخواهید به صورت اینترنتی خریداری نمایید. این محصولات در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت به دست شما رسیده و شما می توانید از مصرف آن لذت ببرید.

از مهمترین ویژگی ‌های زیتون کامروز عدم استفاده از مواد نگهدارنده می باشد. همانطور که می دانید ماده نگهدارنده مهمترین عامل برای ایجاد بیماری هایی نظیر: سرطان است. این برند در محصولات خود چنین موادی را استفاده نکرده، لذا ما با افزایش سطح سلامتی این محصولات مواجه می شویم.

زیتون کامروز
زیتون کامروز

خواص زیتون کامروز:

برای ذکر مهم ترین خواص زیتون کامروز، ما باید موارد زیر را معرفی نماییم:

 در واقع زیتون کامروز می ‌تواند مانع از بسیاری ا از بیماری ها شود. همچنین با استفاده از زیتون کامروز می‌ توانیم به رفع بیماری ‌های مهمی بپردازیم. از جمله این بیماری ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 زیتون کامروز می ‌تواند داروی بسیار خوبی برای افرادی باشد که ام اس دارند. این محصول به خاطر داشتن طبیعت گرم می ‌تواند باعث کاهش علائم بیماری ام اس و پیشگیری از آن و تا حدودی درمان آن باشد.

 شما از زیتون کامروز می توانید به عنوان یک مسکن استفاده نمایید. چراکه این زیتون دارای خاصیت ضد التهابی بوده و التیام دهنده بسیاری از درد ها می باشد. همچنین می توان با استفاده از روغن زیتون به ماساژ دادن محل های متورم و درد خیز پرداخت و به کاهش این علائم کمک نمود.

مهمترین ویژگی و فایده‌ ای که زیتون کامروز دارد، رفع یبوست می باشد. به طور کلی زیتون کامروز به خاطر داشتن مقدار بسیار زیادی فیبر، می‌ تواند عمل دفع را راحت تر نموده و همچنین موجب سلامت دستگاه گوارش انسان شود.

زیتون کامروز
زیتون کامروز

معرفی محصولات و انواع مختلف زیتون کامروز:

 اولین نوع زیتون شیشه کامروز می باشد. این زیتون در دو وزن ۵۰۰ گرمی و ۷۵۰ گرمی عرضه می شود.

شیشه ای که برای نگهداری زیتون ۵۰۰ گرمی در نظر گرفته می ‌شود، به صورت استوانه ای بوده و در سه نوع مختلف که شامل زیتون ممتاز، زیتون ویژه و زیتون سو ویژه است، تولید می گردد. زیتون شیشه‌ ای ۷۵۰ گرمی نیز از این سه نوع کیفیت زیتون بی بهره نیست.

 نوع دوم زیتون پت کامروز است که به سه نوع با هسته، بدون هسته و اسلایسی تقسیم می گردد.

وزن همه ی انواع زیتون ‌های پت کامروز، ۱۰ کیلوگرم بوده، که از کیفیت های مختلف زیتون تولید شده‌ اند. برای تولید این زیتون های پت، برند کامروز از کیفیت های مختلف زیتون به نام های درجه یک، ممتاز ویژه و سوپر ویژه استفاده نموده است.

مسلماً هر یک از انواع این محصولات دارای قیمت های مختلفی هستند.

 به طور کلی شما محصولات زیر را می توانید در سایت کامروز مشاهده نمایید:

 • زیتون شیشه‌ای ۵۰۰ گرمی استوانه‌ای سوپر ویژه
 •  زیتون  شیشه‌ای ۵۰۰ گرمی استوانی ویژه
 •  زیتون شیشه‌ای ۵۰۰ گرمی استوانه ‌ای ممتاز
 •  زیتون شیشه‌ای ۷۵۰ گرمی سوپر ویژه
 •  زیتون شیشه‌ای ۷۵۰ گرمی ویژه
 •  زیتون شیشه‌ای ۷۵۰ گرمی ممتاز
 •  زیتون پت ده کیلو گرمی با هسته درجه یک
 •  زیتون پت ده کیلو گرمی با هسته ممتاز
 •  زیتون پت ده کیلو گرمی با هسته ویژه
 •  زیتون پت با هسته سوپر ویژه
 •  زیتون پت ۱۰ کیلو گرمی بدون هسته درجه یک
 •  زیتون پت ۱۰ کیلو گرمی بدون هسته ممتاز
 •  زیتون پت ۱۰ کیلو گرمی بدون هسته ویژه
 •  زیتون پت ۱۰ کیلو گرمی بدون هسته سوپر ویژه
 •  زیتون پت ده کیلو گرمی اسلایسی درجه یک
 • زیتون پت ده کیلو گرمی اسلایسی ممتاز
 • زیتون پت ده کیلو گرمی اسلایسی ویژه
 • زیتون پت ده کیلو گرمی اسلایسی ده کیلو گرمی سوپر ویژه
زیتون کامروز
زیتون کامروز

 

کلام آخر در رابطه با زیتون کامروز:

در کلام آخر در رابطه با زیتون کامروز باید بگوییم که این زیتون ها دارای کیفیت بسیار عالی هستند. همچنین مرحله تلخی زدایی در آن ها به خوبی صورت گرفته و شما هیچگونه تلخی را در این زیتون ها حس نخواهید کرد.

علیرغم اینکه این محصول کیفیت بالایی دارد، قیمت مناسب آن باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد.

زیتون کامروز خواص زیادی نیز دارد، حتی با وجود اینکه زیتون کامروز اسلایسی را ما می ‌توانیم در این سایت مشاهده کنیم اما بایستی بدانید که هیچ گونه کاهش کیفیتی برای این نوع زیتون وجود نداشته است، زیرا به بافت این زیتون آسیبی وارد نمی شود. در سایت کامروز ما شاهد فروش زیتون به صورت فله ای هستیم. مسلماً زیتون های فله ای دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه تری هستند.

علی‌رغم اینکه برخی افراد تصور می کنند این زیتون دارای میکروارگانیسم ‌های بیماری ‌زا هستند، اما بایستی بدانید که وجود سود و همچنین آب نمک مانع از رشد، پرورش و تکثیر هرگونه میکروارگانیسمی در این محصول خواهد شد.

لذا شما با خیال راحت می توانید به خرید زیتون کامروز فله بپردازید و هیچ جای نگرانی برای بیماری زایی آن و عدم بهداشت آن نداشته باشید.

تمامی محصولات این برند، دارای سلامت، بهداشت و کیفیت بسیار بالایی است.